İletişim

Doç.Dr.Fahrettin Küçükay

Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi- Girişimsel Radyoloji Bölümü A8 Doktor Odası Kızılay Sokak No:4 Sıhhiye
06100 Ankara Elektronik posta: fkucukay@hotmail.com

Hastanenin acil servisi girişinin 50 metre ilerisindeki giriş kapısından soldan girdiğinizde radyoloji bölümüne ulaşabilirsiniz.

Soru-görüş, değerlendirme ve tedavi talepleriniz için lütfen öncelikle Danışmanlık-İletişim ve Hasta Takip Yöneticisi TÜLAY BAŞAL Hanım ile görüşünüz.

TÜLAY BAŞAL (Danışmanlık-İletişim ve Hasta Takip Yöneticisi)
0 531 9040389 (08.00-23.00)
0 530 8205854 (08.00-23.00)
 

Sorular ve öneriler için lütfen bizi arayın.

Çalışma Saatleri:

Pazartesi - Cuma sabah 9 - akşam 4

Hastanemiz Ankara'nın Merkezinde Olup Ulus ile Kızılay Arasında SIHHİYE dedir. TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ Atatürk Bulvarı Üzerinde ADALET SARAYI nın Karşısında bulunan KIZILAY Sokakta DİL TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ nin Hemen Yanındadır.

Hastanemizin çevresinde Sıhhiye Tren İstasyonu, Dil Tarih Coğrafya Fakültesi, Türk Tarih Kurumu, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Numune Hastanesi, İbni Sina Hastanesi ve A.Ü.Tıp Fakültesi bulunmaktadır.Ankara'nın her yerinden tek vasıtayla Hastanemize Ulaşmanız Mümkündür. Araçlarıyla Gelecekler Atatürk Bulvarında Adalet Sarayı Karşısında Dil Tarih Coğrafya Fakültesinin Yanındaki Kızılay Sokağa girmeliler.Hastanemizin Yakın Çevresinde (Ücretli) Otoparklar Mevcuttur.

(AŞTİ) Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Üzerinde SIHHİYE yazan Minibüs veya Belediye Otobüslerine binip, hastanemizin yakınında inebilirsiniz. (Aşti– T.Yüksek İhtisas arası 7 Km)

(Esenboğa) Havaalanından HAVAŞ Servisleri ile AKM ye gelip oradan üzerinde SIHHİYE yazan Minibüs veya Belediye Otobüslerine binip, hastanemizin yakınında inebilirsiniz. Havaalanından 442 Numaralı Belediye Otobüsüne binip SIHHİYE de hastanemizin yakınında inebilirsiniz. (Havaalanı– T.Yüksek İhtisas arası 25 Km)

(Tren Garından) üzerinde SIHHİYE yazan Minibüs, Belediye Otobüsü vb. araçlarla hastanemize gelebilirsiniz. (Gar– T.Yüksek İhtisas arası 1.5 Km.) (ULUS–T.Yüksek İhtisas arası 2 Km - KIZILAY– T.Yüksek İhtisas arası 1 Km - CEBECİ– T.Yüksek İhtisas arası 2 Km – AKM - T.Yüksek İhtisas arası 2 Km)

 

Contact

Prof.Dr.Fahrettin Küçükay ESOGÜ Tıp Fakültesi Girişimsel Radyoloji bölümü Kat 0
ESOGÜ Meşelik Yerleşkesi 26480 ESKİŞEHİR
Telefon:
0 222 239 29 79 dan 2860


Tıbbi Dokümantasyon- Danışman- Sekreterlik:
Tülay Başal
0531 9040389
0530 8205854
Girişimsel radyoloji sekreterlik
0 222 2392979 /dan 2860


Bu sitenin amacı sağlığı koruyucu ve geliştirici nitelikte, toplumu bilgilendirmeye yöneliktir. Bu site herhangi bir ticari kaygı taşımamakta olup hastaları ve konu ileilgili doktorları bilgilendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Reklam, övünç, haksız rekabet kaygısı taşımamaktadır. Tanı ve tedavinin kesinlikle uzman bir doktor tarafından yapılması gerekmektedir. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisinde geçerliliği doğrulanmadan kullanılamaz. Bu sitedeki bilgiler konu ile ilgili tıbbi kılavuzlardan, güncel araştırmalardan, konu ile ilgili uzman kişilerin görüşlerinden faydalanılarak bilimsel doğruluğu ortaya koyularak kanıta dayalı tıp kuralları çerçevesinde hazırlanmıştır.
fkucukay@ogu.edu.tr